İskambil Oyunlarında Hile Yapılır mı ?

0
64

İskambil oyunlarında hile yapılır mı? Sorusunun cevabı iki farklı şekilde verilebilir. Gerçek bir ortamda iskambil kağıtlarını elinize alarak, herhangi bir oyun seçeneğinde bulunuyor iseniz, bu oyunda rakiplere yani masada bulunan diğer oyuncuları hissettirmeden hile yapabilirsiniz. Burada tırnak açılarak belirtilmesi gereken önemli konu, iskambil kağıtlarının ele alınıyor olmasıdır.

Bunu yapabileceğiniz ortamlar neresidir? Bunu yapabileceğiniz ortamlar, güçlü yapıda bulunan, yurt dışında bulunan, gerçek casinolar yani oyun mekanları değildir. Çünkü buralarda güvenlik tedbirleri alınmıştır. Sürekli gözetim altında tutulursunuz ve kağıtları elinize alıyor olsanız bile, herhangi bir şekilde hile yapamazsınız. Sıradan ortamlarda bu oyunlarda yer alıyor iseniz, kağıt işaretleme, kağıt kıvırma, destede henüz açılmayan kağıdı sakladığınız yerden çıkarma yöntemleri uygulayabilirsiniz.

İskambil Oyunlarında Online Sitelerde Hile Yapılabilir mi?

İskambil oyunlarda online sitelerde hile yapılabilir mi? Elbette ki bu sitelerde kağıtlar ile oynanan oyunlarda, herhangi bir şekilde hile yapmanız mümkün değildir. Nedir bu oyunlar? Blackjack oyunu, baccarat oyunu, poker oyun seçenekleri, iskambil kağıtları ile oynanan oyunlardır. İnternet üzerinden bilgisayar ekranı başında oyunları oynarsınız.

Hile yapabilir misiniz? Hayır. İşaretlemek, kıvırmak, dışarıdan oyun içerisine kağıt sokmak gibi bir durum elbette ki mümkün olmayacaktır. Yapamazsınız ancak avantaj elde edebilirsiniz. Nasıl avantaj elde edebilirsiniz? Bu konuda sitenin sistemi ile oynamanız ya da sistemi test etmeniz gerekecektir. Sistemi nasıl test edebilirsiniz? Birden fazla hesap açmayı deneyebilir, eğer başarabilir iseniz, herhangi bir oyun masasına kağıtları sağlıklı takip etmek amacıyla oturabilir ve avantaj sağlayabilirsiniz.

CEVAP VER