Online Poker Oyununda Hile Yapılır Mı ?

0
62

Online poker oyununda hile yapılır mı? Sorusu oldukça fazla sayıda platformda gündeme getirilmekte ve tartışılmaktadır. Poker oyuncuları, online sitelerde bu oyun esnasında hile yaptıklarını ifade etmektedir. Ancak, nasıl hile yaptıkları sorusu gündeme getirildiğinde, net bir cevap vermelerinin mümkün olmadığı da görülmektedir. Bu cevapsız sorunun neden ortada kaldığını merak ediyor iseniz, önce şunu bilmelisiniz. Poker oyununda, oyun içerisinde, oyunun oynanış şekli yönünde bir hile yapmanız mümkün değildir.

Hile yapamazsınız, ancak, online siteler üzerinde, poker oyununda belirli bir yöntemi kullanmak suretiyle, maksimum seviyede avantaj elde edebilirsiniz. Bu bir hile çeşidi midir? Aslına bakıldığında, avantaj elde edildiği ve oyundan kazançlı bir şekilde kalkıldığı düşünüldüğünde, bunun da bir hile olarak gündeme getirilmesi mümkün olabilir.

Online Poker Hileleri

Online poker hileleri ifadesinin içerisinde ilk sırada, farklı iki ya da üç hesap ile siteye üye olmak bulunmaktadır. Bunu yapabilir misiniz? Elbette yapabilirsiniz. Farklı mekanlara gidebilir, sahte isimler verebilir, sahte hesaplar açabilir, başarabiliyor iseniz tek bir ip üzerinden aynı anda siteye giriş yapabilirsiniz. Poker masasında 6 oyuncunun 3 tanesinin siz olduğunuzu düşünürseniz, bütün kağıtları takip edip, rakibin elini tahmin etme olasılığının ne derece yüksek olduğunu görürsünüz.

Ancak, bu çok zor bir ihtimaldir. Çünkü aynı ip adresi üzerinden birden fazla yasaklı siteye giremezsiniz. Bu uygulamayı delemez misiniz? Bu uygulamayı delebilirsiniz. Nasıl yaparsınız? 3 ya da 4 arkadaş bir araya gelirsiniz, bir araya gelen arkadaşlar aynı sitenin, aynı oyun masasına, aynı poker oyununa otururlar, oyuna başlarlar. Herkes birbirine ellerini söyler. Bu sayede, masada bulunan diğer oyunculara göre, maksimum seviyede avantaj elde edersiniz yani hile yaparsınız.

CEVAP VER